> Uncategorized > Auto zastępcze dla ciebie

Auto zastępcze dla ciebie

Posted on | Możliwość komentowania Auto zastępcze dla ciebie została wyłączona

Zapewne wielu kierowców miało chociaż raz w życiu wątpliwą przyjemność uczestniczenia w kolizji drogowej. Ci, którym taka sytuacja się przytrafiła, wiedzą ile nerwów kosztuje choćby niewielka stłuczka. Kłopotem jest nie tylko zniszczenie samochodu, niemniej jednak przede wszystkim strata czasu, jaka wiąże się co najmniej z procedurą ustalenia winnego i późniejszą naprawą samochody. Pal sześć jeżeli już uszkodzenie jest niewielkie i da się zreperować podczas krótkiej wizyty w zakładzie blacharskim. W ogromnej liczbie przypadków jednak samochód wymaga bardziej skomplikowanych napraw, które niestety wymuszają pozostawienie go w warsztacie na kilka dni,

O ile nie jesteśmy sprawcą kolizji to możemy liczyć na auto zastępcze. Wynajem z OC sprawcy to instytucja bardzo wygodna dla wszystkich, którym samochód jest wymagany codziennymi. Mając gdyż bezpłatne auto zastępcze, nie jesteśmy zmuszeni do zmiany przyzwyczajeń czy ponoszenie dodatkowych kosztów związanych przykładowo. z dojazdem do pracy. Powinno się natomiast pamiętać, że wraz z otrzymaniem auta zastępczego zobowiązujemy się do stosownego dbania o pojazd. Wiąże się to przede wszystkim z koniecznością zwrotu samochodu w stanie, jakim go otrzymaliśmy, czyli czystego i z odpowiednią ilością paliwa w baku.

Pojazdy samochodowe zastępcze są w wielu przypadkach wynajmowane dla nas z wypożyczalni współpracujących z ubezpieczycielem sprawcy lub z warsztatem, który dokonuje naprawy naszego pojazdu. Auto jakie otrzymujemy powinno mieć parametry zbliżone do naszego. Jeżeli już wypożyczalnia nie dysponuje najlepszym pojazdem to z reguły zostanie nam przydzielony samochód lepszy.

Zobacz: auto zastępcze Rzeszów.

» Tags: , ,

Comments are closed .