> Uncategorized > Innowacyjna forma promocji – wieszak

Innowacyjna forma promocji – wieszak

Posted on | Możliwość komentowania Innowacyjna forma promocji – wieszak została wyłączona

Trzeba powiedzieć, że w obecnych czasach mamy już coraz mniejsze sposobności jeśli chodzi o miejsca na reklamę swojej firmy. Na kompletne szczęście są ciągle mężczyźni i kobiety, które szukają nowych sposobności i takie znajdują. Prócz tego wszystkie nowe miejsca są ciekawe dla ludzi, ponieważ jest to coś innego z czym się jeszcze uprzednio nie spotkali. Jakiś czas temu nowy trend to wieszak. Pewnie znacząca większość osób czytających zapyta się w myślach ,ale o co chodzi?, w jaki sposób wieszak może być formą promocji.

Chodzi tutaj mianowicie nie o łatwy plastikowy wieszak ale jego nową ekologiczną wersję. Wieszaki wykonane są z twardej tektury, na której zlokalizowana jest powierzchnia reklamowa. Nie jest ona bardzo duża ale jeżeli już jest cała zadrukowana i w pubudzającej ciekawość formie to na pewno zwróci uwagę różnych osób. Dodatkowym wyróżnikiem jest to, że takie wieszaki są ekologiczne i potem mogą zostać oddane do recyklingu co w dzisiejszych czasach jest wszak najbardziej istotnym elementem. Jak jednak takie wieszaki mogą być wykorzystane?

Są różnorodne sposoby i wszystko zależy praktycznie od naszej kreatywności. Ciekawym pomysłem jest wykorzystywanie takich wieszaków w pralniach. Klient otrzymuje wyprane ubranie powieszone na takim ekologicznym wieszaku. Niewątpliwie zainteresuje się takim wieszakiem z kolorowym nadrukiem i zwróci uwagę na reklamę takiej firmy. Wieszaki mogą być też wykorzystywane w sklepach np. przy wieszaniu osobistych produktów na przykład ubranka dziecięce z ciekawym nadrukiem. Z całą pewnością takie produkty będą bardziej rzucać się w oczy. Jest kilka sposobów i warto takie wieszaki ekologiczne zastosować.

Comments are closed .