> Uncategorized > Kredyt bez zaświadczeń

Kredyt bez zaświadczeń

Posted on | Możliwość komentowania Kredyt bez zaświadczeń została wyłączona

Pożyczki na dowód dynamicznie się rozwijają na rynku finansowym. Po szybki kredyt na dowód, przyznawany przez parabanki i firmy pożyczkowe, sięgają klienci, którzy nie mogą wykazać stosownej zdolności kredytowej przed bankiem. Pożyczka na dowód ma możliwość być także dobrym rozwiązaniem na kwestie finansowe, związane z nagłymi i nieplanowanymi wydatkami.

Czym więc jest pożyczka na dowód? Taką pożyczkę można zdefiniować bardzo prosto – to pożyczka na niskie kwoty, zwykle również udzielana na krótkie okresy, która udzielana jest na bazie uproszczonej procedury. Klient nie musi składać żadnych zaświadczeń, związanych z osiąganymi przez niego dochodami, by otrzymać taką pożyczkę. Parabanki, które posiadają w prywatnej spisie produktów/usług pożyczki na dowód, udzielają ichniejszym też klientom z wpisem do BIK. Tacy klienci w zdecydowanej większości przypadków nie są w stanie wykazać swojej zdolności kredytowej w banku, dlatego sięgają po inne źródła finansowania indywidualnych potrzeb.

W przypadku pożyczki na dowód to sam klient decyduje o wysokości pożyczki i czasie jej spłaty. Dodatkowym wyróżnikiem takich towarów finansowych jest również brak ukrytych kosztów – wysokość raty, którą klient wylicza na podstawie wysokości pożyczki i czasu jej spłaty, zawiera wszelkie koszty, powiązane z udzieleniem pożyczki. Równie prosta jest procedura przedłużenia spłacania pożyczki. W wielu firmach przedłużenie spłaty pożyczki na dowód odbywa się po zrealizowaniu przez klienta przelewu na kwotę równą wysokości opłaty za przedłużenie spłaty, aby pożyczka mogła być wydłużona w czasie.

Zobacz tutaj: pożyczka na dowód.

» Tags: , ,

Comments are closed .