> Uncategorized > Poszukiwania pracy – znajdź pracę

Poszukiwania pracy – znajdź pracę

Posted on | Możliwość komentowania Poszukiwania pracy – znajdź pracę została wyłączona

Sporo osób uważa, że bezrobocie w Polsce sięga aż 34 %. Przy czym naprawdę bezrobotnymi pozostaje wyłącznie 9 % osób, które są zdolne do pracy. Jednak te 9 % społeczeństwa musi jakoś się utrzymywać i radzić sobie przy pomocy pracy dorywczej, by nie zbankrutować.

Pomocna może być dla nich praca dorywcza. Natomiast zwykle jest ona sezonowa. W lecie do pracy przy warzywach i drzewkach owocowych czy w ogródkach restauracyjnych, w zimie przy stokach narciarskich. Czy można jednak wyszukać całoroczną pracę dodatkową?

Praca zdalna jest pewnym wyjściem w tej kwestii. W większości pracodawcy poszukują kogoś kto przepisze teksty z nagrań, złoży długopisy, zrobi projekt plakatu czy obrobi obrazki w programie graficznym. Jednak aby dostać taką pracę należy wyróżniać się w gronie kilku albo kilkudziesięciu innych chętnych, ponieważ praca którą wykonujemy we własnym domu cieszy się dużą popularnością. Należy więc wyróżnić się pisząc SzukamEpracy – kreatywne cv. Musimy w nim zawrzeć fakty autentyczne, ale możemy dodać ciekawe hobby czy również napisać list motywacyjny, w którym napiszemy nie tylko, że jesteśmy perfekcyjnym kandydatem, ale również w sposób ciekawy opiszemy czym odróżnia się nasza osobowość.

Jak znaleźć takie oferty pracy? Przede wszystkim powinniśmy skorzystać z wyszukiwarki internetowej. O ile wpiszemy SzukamEpracy – dodaj CV ze stuprocentową pewnością znajdziemy pełno stron internetowych, na których ogłaszają się ewentualni pracodawcy albo też my sami posiadamy możliwość dodania swojego świetnie zredagowanego cv oraz intrygujących informacji.

Więcej informacji: SzukamEpracy – praca zdalna.

Comments are closed .