> Uncategorized > Sesja w komorze normobarycznej

Sesja w komorze normobarycznej

Posted on | Możliwość komentowania Sesja w komorze normobarycznej została wyłączona

Wiele osób zastanawia się, jak wspomóc naturalne procesy regeneracyjne, które zachodzą w organizmie. Otóż bezpiecznym oraz efektywnym sposobem jest komora normobaryczna, która zapewnia optymalne warunki dla procesów regeneracyjnych przebiegających naturalnie w całym organizmie.
Tlenoterapia – korzyści zdrowotne
Nie ulega wątpliwości, że tlen jestem kluczowym pierwiastkiem, który potrzebny jest do wszystkich procesów fizjologicznych zachodzących w organizmie ludzkim.

Uczestniczy w głównej mierze w tak ważnym dla prawidłowego funkcjonowania organizmu oddychaniu komórkowym (polecam: komora normobaryczna Uniejów). Jak wykazały badania, intensywne dotlenienie organizmu daje wymierne korzyści zdrowotne. Warto dodać jednakże, że tlenoterapia musi być przeprowadzona w odpowiednich, a głównie bezpiecznych dla człowieka ustaleniach. Takie warunki stwarza normobaria, gdzie panuje podwyższone stężenie gazów występujących w atmosferze, jak też większe ciśnienie, co sprawia bardzo dobre efekty lecznicze, takie jak regeneracja całego organizmu czy pobudzenie do wzrostu komórek i tkanek (warto sprawdzić: normobaria Łódź). Warto też podkreślić, że korzystanie z sesji w komorze normobarycznej to także efekt odmłodzenia, który spowodowany jest między innymi antyoksydacyjnym działaniem wodoru. A dodatkowo, w czasie sesji następuje wzmocnienie działania układu odpornościowego, jak również regeneracja stawów, mięśni czy układu kostnego. Dotlenienie organizmu koryguje też funkcje intelektualne i pamięć, jak też ułatwia dojście do siebie po ciężkich zabiegach czy kontuzjach.

Źródło: tlenoterapia.

Comments are closed .