> Uncategorized > Szybka pożyczka

Szybka pożyczka

Posted on | Możliwość komentowania Szybka pożyczka została wyłączona

Rynek pożyczek, udzielanych przez różne instytucje, dynamicznie się rozwija. Po kredyt na dowód coraz w bardzo wielu przypadkach sięgają wszyscy ludzie klienci, którym banki nie wolą udzielić kredytu z powodu wpisu do BIK czy osiągania zbyt niskich dochodów.

Tymczasem firmy pożyczkowe, które oferują pożyczki przez Internet, ze swoją ofertą docierają praktycznie do każdego klienta. Szybkie pożyczki, udzielane w ciągu kilku minut, są perfekcyjnym sposobem na sfinansowanie nieplanowanych wydatków czy zakupów. Wystarczy podanie głównych danych, weryfikacja ze strony firmy pożyczkowej, ażeby po kilku minutach pożyczka przez internet została udzielona i przelana na rachunek klienta.

Pożyczki przez Internet mogą się różnić w zależności od firmy, która ich udziela. Niektóre firmy pożyczkowe i parabanki specjalizują się w kredytach na niskie kwoty, zwykle do 1500 PLN, a same pożyczki zaciągane są wtedy na okres do 30 dni. Są natomiast na rynku i takie oferty, dzięki którym można sfinansować większe zakupy, też samochodu czy sprzętu RTV. Taka pożyczka przez Internet ma możliwość być spłacana dosłownie przez wiele lat, a jej maksymalna wysokość sięga kilkunastu tysięcy.

Tym, co odróżnia kredyt na dowód od kredytów bankowych jest również brak ukrytych kosztów. To klient decyduje o wysokości pożyczki i czasie jej spłaty i już na etapie wnioskowania o szybką pożyczkę wie, ile będzie kosztować spłata całej pożyczki. Klienci, którzy po raz 1-szy zaciągają pożyczkę w firmie pożyczkowej, mogą liczyć na promocje – zwykle pierwsze pożyczki na mniejsze kwoty udzielane są za free.

Sprawdź: kredyt na dowód.

» Tags: , ,

Comments are closed .